16 maja, 2024

Etoto bonus i kod promocyjny

0
etoto bonus

Jak każdy legalnie działający bukmacher na polskim rynku, tak i Etoto postanowiło wprowadzić specjalne promocje dla nowych i stałych użytkowników. Operatorom szczególnie zależy na tym, aby pozyskiwać nowych graczy, a do tego z pewnością przydaje się bonus Etoto. Promocja powitalna od depozytu w wysokości 200 procent do 200 złotych to obecnie jeden z najlepszych bonusów bukmacherskich na polskim rynku. Nie od dziś wiadomo, że typerzy, przeglądając oferty bukmacherów, szczególną uwagę zwracają na bonus powitalny i inne promocje, które pozwalają im zyskać dodatkowe środki pieniężne na grę. Dlatego też Etoto zakłady bukmacherskie sp. z o.o przygotował atrakcyjne promocje, dzięki którym możesz zyskać nawet kilkaset złotych. Na czym polega bonus Etoto? Jakie są jego warunki obrotu?

Bonus Etoto i kod promocyjny

Firma bukmacherska Etoto dba nie tylko o nowych graczy, ale także o stałych klientów. Dla tych pierwszych bukmacher Etoto przygotował specjalną ofertę promocyjną na start. Natomiast dla wszystkich regularnie obstawiających zakłady wzajemne dostępne są także inne promocje, jak Nocne Granie, e-Granie i Kornery. Warto od razu zaznaczyć, że Etoto to w pełni legalnie działająca firma na licencji Ministerstwa Finansów, która pozwala na urządzanie zakładów wzajemnych.

Bonus powitalny Etoto daje szansę na wygranie freebetów bez depozytu, nagród i bonusów specjalnych o łącznej wartości 75 złotych. Etoto “Bonus powitalny 200%” jest to specjalna promocja dedykowana nowym klientom, którzy zainteresowani są obstawianiem zakładów bukmacherskich. Zakłady Etoto z bonusem potrajają depozyt od pierwszej wpłaty do 100 procent. Dodatkowe pieniądze pozwalają zawrzeć zakłady bukmacherskie na wybrane zdarzenie lub kilka zdarzeń, nie narażając typera na stratę pieniędzy.

Maksymalna kwota depozytu, która polega potrojeniu to 100 złotych. U bukmachera Etoto można więc zyskać dodatkowe 300 złotych. Nie ma więc na co czekać i trzeba koniecznie wykorzystać oferowany bonus. Oferta powitalna dla nowych graczy kierowana jest do typerów, którzy założą konto na stronie Etoto. Następnie powinni oni dokonać wpłaty, aby uzyskać bonus od depozytu. Warto zrobić przelew na maksymalną kwotę, czyli 100 złotych, ponieważ po potrojeniu bonusu konto gracza zostanie zasilone aż o 300 złotych. W eToto Zakłady Bukmacherskie online można złożyć depozyt między innymi za pomocą platformy do przelewów „Przelewy24”.

W promocji można także wykorzystać kod bonusowy Etoto. Dzięki temu gracz otrzyma darmowy zakład. Możliwy on jest do realizacji pod warunkiem obstawienia kuponu z wydarzeniem, do którego możliwe są trzy rozstrzygnięcia. I tak typ na zwycięstwo lub remis danej drużyny spełnia ten warunek, a nie spełnia go m.in. typ na zwycięzcę meczu tenisowego, gdzie są tylko dwie możliwości, czyli 1 lub 2.

Warto także dodać, że w przypadku wspomnianej promocji, jaką daje Etoto kod bonusowy nie obowiązuje minimalny kurs i depozyt. Aby odebrać zwrot za pierwszy przegrany typ, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Bonus, czyli zwrot zazwyczaj będzie zaksięgowany na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin od przesłania wiadomości.

Jak aktywować i obrócić bonus u bukmacher Etoto?

etoto bonus powitalny

W pierwszej kolejności należy zarejestrować konto gracza. Podczas rejestracji wystarczy wpisać kod bonusowy Etoto, dokonać pierwszej wpłaty depozytu. Promocję można wykorzystać w dowolnym momencie. Należy obstawić kupon bukmacherski a na przykład 100 zł, na którym zgodnie z warunkami eToto dla bonusu na start, znajdują się minimum 3 zdarzenia z łącznym kursem minimalnym 2.2. Kurs pojedynczego zdarzenia na elektronicznym kuponie bonusowym nie może być niższy niż 1.30. W Etoto najlepiej typować piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, a także hokej na lodzie, ponieważ charakteryzuja się one wysokimi kursami bukmacherskimi.

Każdy typer, który zdecyduje się skorzystać z promocji Etoto bonus 200% ma dokładnie trzydzieści dni na to, aby obrócić bonus Etoto. Musi to być kwota równa sześciokrotności depozytu oraz bonusu. Nie każdy kupon zalicza się jednak do obrotu. Aby otrzymać bonus Etoto na start, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.30, a ogólny kurs całego kuponu przynajmniej 2.20. Warto także zaznaczyć, że tylko w pełni rozliczone kupony bukmacherskie mogą zaliczać się do obrotu.

Jeśli kupon bukmacherski online zostanie anulowany, to nie będzie on się wliczał w obrót bonusem, a typer musi jak najszybciej obstawić kolejną taśmę. Do obrotu zaliczają się zarówno kupony typu solo, jak i akumulowane. Podobnie, jak inni legalni bukmacherzy, którzy mają zgodę na to, aby zawierać na terytorium polski zakłady wzajemne, także w Etoto niezbędne jest wpisanie kodu bonusowego. Po jego wpisaniu gracz bierze udział w promocji i zyskuje dostęp do maksymalnych profitów na obstawianie meczów i innych wydarzeń sportowych. Ponadto w weekend typer otrzymuje dodatkowe bonusy bukmacherskie między innymi na zakłady na wirtualne gry.

Zakłady bukmacherskie Etoto – jak wypłacić środki?

bonus etoto

Podstawą jest oczywiście w Etoto rejestracja i na dodatek pełna aktywacja konta. Następnie należy spełnić wszystkie warunki obrotu. Jeśli chodzi o sam czas wypłaty bonusu to jest on bardzo krótki. W ofercie Etoto dostępna jest opcja szybkiej wypłaty do większości banków przez system Przelewy24. Po zleceniu przelewu pieniądze na konto bankowe docierają w ciągu około dziesięciu minut, także w weekendy. Usługa jest dostępna dla większości banków działających w Polsce. Warto jeszcze wspomnieć o wpłatach na konto depozytowe. Opcji nie jest zbyt wiele. Gracz może wpłacić środki za pomocą kart Visa i Master Card, płatnościami mobilnymi BLIK i przez system Przelewy24. Brakuje między innymi portfeli elektronicznych. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł.

Etoto Zakłady bukmacherskie sp. z o.o – FAQ

Czy Etoto to legalny bukmacher?

Bukmacher Etoto to w pełni legalny bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych. Na polskim rynku wyróżnia go szeroka oferta na zakłady bukmacherskie, a także atrakcyjny Etoto kod bonusowy. Firma specjalizuje się głównie w rynkach na piłkę nożną. Licencję o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 uzyskał 28 listopada 2014 roku.

Gra bez podatku w Etoto

W wielu zakładach bukmacherskich, które prosperują na polskim rynku nie ma gwarancji gry bez podatku. Podobnie jest z Etoto, jednak w ramach promocji dla nowych lub stałych graczy może się taka opcja pojawić. Bukmacher jako dynamiczny operator zakładów wzajemnych bardzo poważnie rozważa wprowadzenie czasowej promocji, która pozwala na stawianie kuponów za pełne stawki bez potrącanego podatku.

Jak odebrać bonus w Etoto?

W swojej ofercie firma posiada kilka promocji, w tym także te bez depozytu. Warto pamiętać o tym, aby wykorzystać podczas rejestracji kod promocyjny Etoto, który aktywny jest również w aplikacji mobilnej. Dzięki temu gracz zyska dostęp do pełnej oferty bonusowej. Co istotne, bonusy bez depozytu dostępne są dla nowych, jak i stałych graczy w promocjach czasowych.

Oferta Etoto – czy warto z niej skorzystać?

Oferta na zawieranie zakładów i powitalny bonus to z pewnością bardzo kuszące propozycje w Etoto. Przede wszystkim typerzy mają do wyboru szerokie spektrum wydarzeń sportowych, w tym także na sporty wirtualne i eSport. Bukmacher wyspecjalizował się w wystawianiu największej ilości zdarzeń na hitowe mecze piłki nożnej reprezentacji Polski, jak i w Lidze Mistrzów czy Lidze Narodów. Warto jednak zawsze sprawdzić kursy na zakłady przedmeczowe również u innych operatorów, aby porównać, gdzie bardziej opłaca się puścić taśmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *