19 maja, 2024

Betters bonusy bukmacherskie. Co oferuje bukmacher?

0

Wciąż mało znanym w Polsce bukmacherem jest firma Betters. To prawdziwy świeżak na krajowym rynku hazardowym, bo funkcjonuje na nim ledwie od 2021 roku. Działa oczywiście w pełni legalnie i liczy na to, że uda mu się dorównać jakością do najbardziej uznawanych buków. Czy mu się to uda? Co oferuje Betters obecnie? Czy warto korzystać z jego usług? Oto nasze wnioski.

Betters kod promocyjny

Tak jak większość bukmacherów w Polsce, tak i Betters zachęca do tego, aby podczas zakładania konta użyć kodu promocyjnego. W internecie z łatwością można znaleźć kilka takich kodów, np: WiecejPLN, BTVIP, TYPERVIP. W zależności od miesiąca oferują one różne dodatkowe bonusy dla nowych graczy, choć prawdę powiedziawszy nie są to promocje przesadnie atrakcyjne.

Kod BTVIP sprawia, że początkowy freebet, który możemy otrzymać po spełnieniu kilku warunków, wynosi maksymalnie nie 40, a 60 zł. Zwiększa też kwotę zakładu bez ryzyka z 300 do 310 zł. W przypadku TYPERVIP mowa jest o dwóch darmowych zakładach na łączną kwotę 45 zł oraz cashbacku do 300 zł. Podobnie jest z kodem WiecejPLN, który – poza tym, co wszędzie – proponuje dodatkowy freebet 50/50 o wartości 50 zł.

Sęk w tym, że sam Betters na swojej stronie internetowej w zakładce z promocjami informuje o cashbacku do 300 zł, podobnie jak mowa jest o freebecie 50/50. Widać więc, że kody promocyjne dostępne u tego bukmachera nie rzucają na kolana, choć wraz z kolejnymi miesiącami ich oferta może się nieco zmieniać.

Betters freebet

Dużą popularnością wśród graczy cieszą się tzw. freebety, czyli darmowe zakłady, które udostępnia im dany bukmacher. W praktyce więc są to pieniądze dodawane na konto, które można obstawić na – najczęściej – dowolne wydarzenie. Jakie są freebety w Betters?

Na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na freebet startowy. Bukmacher chwali się hasłem “200 procent do 40 zł”. Jak go aktywować? Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty pieniężnej na konto gracza (depozyt) i postawić zakład. Natychmiast po jego zawarciu otrzyma się freebet w wysokości 200 procent zagranej stawki brutto. W praktyce więc mowa o podwojeniu kwoty, z tym że nie będzie ona wyższa niż 40 zł. 

Otrzymany freebet można wykorzystać na kuponie singiel lub kombi, lecz minimalny kurs musi wynosić 1.8. Lekką wadą tego rozwiązania jest fakt, że na zagranie tym zakładem ma się tylko 72 godziny, czyli 3 dni. Warto więc najpierw przemyśleć, kiedy chcemy zarejestrować się w Betters, żeby w okresie ważności freebetu były dostępne jakieś ciekawe wydarzenia do obstawiania.

Dużo dłużej, bo aż 30 dni ważny jest freebet 50/50. W ramach tej promocji gracz może otrzymać darmowe 50 zł… za nic. Po prostu musi się zarejestować i dokonać dowolnej wpłaty na konto. Freebet o wartości 50 zł przysługuje co 50 nowemu użytkownikowi. Aby więc go zdobyć, trzeba mieć po prostu szczęście. Jak i w powyższym darmowym zakładzie, można wykorzystać go dowolnie, w singlu lub kombi, lecz minimalny kurs musi wynosić 1.8.

Bonus bez depozytu w Betters

Każdemu nowemu użytkownikowi Betters przysługuje powitalny bonus bez depozytu. Wynosi on dokładnie 5 zł i otrzymuje się go od razu po założeniu konta, przed dokonaniem pierwszej wpłaty. Jedyne co trzeba zrobić to założyć konto stałe, nie tymczasowe, tzn. przejść przez pełen proces rejestracji oraz wyrazić komplet zgód na komunikację marketingową – co jest dość istotne. Wówczas na konto zostanie przelane 5 zł od Betters.

Aby dokonać takiej rejestracji, należy wejść w zakładkę “uzupełnij dane”, gdzie należy przesłać dokument tożsamości, który zostanie zweryfikowane przez biuro obsługi klienta firmy. Powinno to zająć chwilę i wówczas otrzyma się freebet, który ważny jest jednak krótko, bo tylko 72 godziny, a więc 3 dni. Można go za to wykorzystać dowolnie, na każde wydarzenie z oferty Betters zarówno w singlu, jak i kombi, lecz minimalny kurs musi wynosić 1.8. Jedyne co jest wyłączone z tego zakładu, to sporty wirtualne oraz symulowane gry karciane.

Ciekawe promocje Betters

Choć Betters jest młodym bukmacherem, jego promocje stoją na przyzwoitym poziomie. Oczywiście najmocniejsza konkurencja, w postaci Fortuny czy STS, może sobie pozwolić na więcej, ale Betters też stara się działać na tyle, na ile to dla niego możliwe.

Warto zwrócić uwagę na wspomniany bonus bez depozytu w wysokości 5 zł po rejestracji. Także freebet, który przypada co 50 nowemu użytkownikowi jest oryginalnym pomysłem. Jednakże słabo wypada opcja cashbacku po przegranym zakładzie, który – o czym warto pamiętać – tyczy się drugiego przegranego kuponu. Pierwszy bowiem podlega pod promocję freebetu startowego. Gracz może otrzymać zwrot maksymalnie 300 zł i na rynku można znaleźć wiele ciekawszych promocji. Warte wzmianki jest jednak to, że jeśli zakład będzie trafiony, Betters po spełnieniu kilku warunków może wypłacić bonus o wartości 50 procent stawki, ale nie większy niż 150 zł.

Betters oferuje również happy hours, kiedy typując w określonych godzinach (zwykle informuje o tym SMS) można zgarnąć freebet lub jakiś bonus. Istnieje też promocja dla graczy typujących codziennie za co najmniej 20 zł, co w skali miesiąca może przynieść efekt w postaci bonusu 350 zł. Dodatkowo Betters zwiększa potencjalną wygraną na kuponach z co najmniej 5 zdarzeniami – tzw. Raisebet. W przypadku “taśmy” z przynajmniej 20 typami podbicie może wynieść aż 120 procent. To dobra oferta.

Opinie o bukmacherze Betters

Betters wciąż jest w Polsce mało znanym bukmacherem, o którym duża część graczy nawet nie słyszała. Ogólnie jednak cieszy się całkiem dobrymi opiniami, tym bardziej że wyraźnie stara się rozwijać i poprawia chociażby kwestie techniczne. Jako wady wymienia się w przypadku Betters słabą aplikację mobilną czy brak transmisji sportowych, które u konkurencji stały się w większości przypadków standardem. Bukmacher oferuje niezłą ofertę przedmeczową, ale co najwyżej przeciętnie wypada w zakładach live.

O słabej popularności Betters świadczą jego media społecznościowe. Brak w nich interakcji z graczami czy jakiegokolwiek zaangażowania. Bukmachera na Twitterze śledzi ok. 350 użytkowników, podczas gdy na Facebooku to ledwie 800. Przed Betters wciąż jeszcze daleka droga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *