22 maja, 2024

Totalbet bonus – otrzymaj 25 PLN bez depozytu

0
Totalbet bonus

Totalbet to bukmacher, który zaczyna coraz prężniej się rozwijać na polskim rynku bukmacherskim. To oczywiście przekłada się na większe zainteresowanie ofertą i zdobywanie nowych klientów. Oczywiście, jest to w pełni legalny bukmacher, który funkcjonuje na podstawie licencji Ministra Finansów. Obecnie Totalbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. oferuje wiele ciekawych promocji zarówno dla nowych graczy, jak i stałych klientów. Wraz z nadejściem nowego roku pojawił się także kod promocyjny Totalbet, bonus powitalny, oraz wiele innych promocji, które czekają na typerów.

Kod promocyjny Totalbet zakłady bukmacherskie

Można powiedzieć, że bukmacher Totalbet stawia obecnie na kod promocyjny, który jest podstawowym elementem zdobycia zaufania nowych klientów. Poza ciekawym bonusem operatroa wyróżnia także szeroka oferta zakładów bukmacherskich i przyjazna platforma internetowa do typowania oraz aplikacja mobilna.

Po wpisaniu kodu promocyjnego u bukmachera Totalbet po rejestracji konta gracza aktywowany jest specjalny Total bonus na darmowy zakład na start oraz zakład bez ryzyka. Ponadto dostępny jest bonus od wpłaty depozytu. Obecnie na polskim rynku bukmacherskim to właśnie Totalbet oferuje najwyższe bonusy powitalne. Z kodem promocyjnym Totalbet można je w sumie podnieść do łącznej wartości 5240 złotych.

Bonus na start od tego bukmachera składa się z kilku promocji. Sam kod bonusowy pozwala obstawić zakład bez ryzyka za 200 złotych. Oprócz podwojenia depozytu oraz darmowych zakładów na start bukmacher TOTALbet oferuje jeszcze regularną grę bez podatku i szereg innych promocji.

Bonus powitalny Totalbet – rejestracja konta

Rejestracja konto gracza w Totalbet zajmuje tylko kilka chwil. Formularz jest tak skonstruowany, że nowi gracze bez najmniejszego problemu założą konto, aby typować najważniejsze wydarzenia sportowe. Wystarczy uzupełnić wymagane pola i w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny Totalbet.

Instrukcja założenia konta gracza:

  • Wejdź na stronę bukmachera
  • Kliknij w przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”.
  • Wypełnij dane osobowe.
  • Podaj dane konta.
  • Wpisz kod promocyjny.
  • Potwierdź oświadczenia i zgody.
  • Skorzystaj z bonusu powitalnego.
  • Zakończ rejestrację.

Jak widać, proces rejestracji nie jest skomplikowany i można go bardzo szybko przejść. Podobnie mają inni legalni bukmacherzy.

Totalbet kod promocyjny na zakłady bukmacherskie

Bonus na start u legalnego bukmachera online Totalbet składa się w sumie z dwóch promocji. Pierwszą z nich jest bonus od depozytu a drugim jest bonus freebet, czyli darmowy zakład. Bonus od depozytu, czyli pierwszej wpłaty może wynieść nawet 5000 złotych, natomiast freebet 40 złotych. Jeśli podczas rejestracji gracz wpisze Totalbet kod promocyjny, to dostanie dodatkowo bonus na zakład bez ryzyka do 200 złotych.

Totalbet bonus powitalny

Totalbet gwarantuje na start bonus, który należy obecnie do najlepszych dostępnych na rynku. Nowi gracze mogą liczyć na bardzo wysoki bonus od pierwszego depozytu na zakłady systemowe, a także na darmowy zakład, który można dowolnie wykorzystać. Jak otrzymać bonus? W pierwszej kolejności należy założyć konto, a następnie dokonać pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Minimalna kwota, która może podwoić środki na koncie gracza to 10 złotych. Maksymalna to z kolei 5000 złotych. Aby odebrać bonus po założeniu konta i wpłacie depozytu, należy wybrać jedną z dwóch form obrotu bonusem:

  • Pięć obrotów kuponami z trzema zdarzeniami.
  • Cztery obroty kuponami z czterema zdarzeniami.

W zależności od wybranej formy bonusu pierwszy depozyt odblokuje 25% lub 20% dodatkowych środków od całej kwoty. To oznacza, że jeśli gracz obróci kwotą 5000 złotych i kupon z czterema zdarzeniami okaże się trafiony – na konto depozytowe trafia 1250 złotych. Te środki można wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę. Wystarczą w sumie cztery takie obroty, aby otrzymać pełny darmowy bonus powitalny.

Totalbet bonus bez depozytu

Gracze zawsze szukają okazji do tego, aby zwiększać swoje zyski, które wynikają z założenia konta. Możesz to zrobić wpisując podczas rejestracji w Totalbet kod promocyjny. Darmowy zakład na zakłady bukmacherskie oraz podwojona kwota pierwszego depozytu czekają na graczy. Wydaje się, że jest to obecnie najatrakcyjniejsza promocja na zawieranie zakładów, którą oferuje Totalbet. Wpisany kod daje nam możliwość zmaksymalizowania korzyści, które wiążą się z założeniem konta.

Bonus od depozytu w Totalbet

Totalbet kod promocyjny 2021 również oferował wiele korzyści nowym graczom. W tym roku firma również postanowiła zawojować rynek. Legalni bukmacherzy prześcigają się w tym, aby nowym typerom oferować coraz to lepsze warunki współpracy. Przez to też kwoty promocji są z roku na rok wyższe, bo każdy bukmacher chce przyciągnąć do siebie większą liczbę graczy. Na tym polu trzeba jednak przyznać, że Totalbet wygląda nieźle, a jego bonus powitalny robi wrażenie. W przypadku Totalbet kod bonusowy, gracze otrzymują podwojenie pierwszej wpłaty do 5000 złotych. Bonus 100 procent od tak dużej kwoty z pewnością robi wrażenie. Co więcej, pieniądze można wypłacić już po pierwszym obrocie bonusem.

Freebet w Totalbet

W przypadku darmowego zakładu w Totalbet można zyskać bonus na dowolny kupon o wartości 20 złotych za pełną rejestrację konta. Drugie 20 złotych typer może uzyskać za wykonanie kilku prostych zadań. Warto dodać, że freebet został podzielony na dwie równe kwoty, które można przeznaczyć na dowolny kupon. Ponadto drugi darmowy zakład dzieli się na cztery części o wartości 5 złotych na piłkę nożną, koszykówkę, tenis i siatkówkę. Łącznie można otrzymać od TOTALbet bonus w wysokości 50 złotych. Jest to równe ośmiu darmowym zakładom, ale co najważniejsze – wystarczy raz obrócić darmowy zakład, żeby pieniądze trafiły na konto gracza.

Totalbet aplikacja mobilna i obsługa klienta

Rejestracja konta z kodem promocyjnym jest również uznawana w aplikacji mobilnej. Co istotne, jest ona dostępna tylko dla posiadaczy telefonów z systemem Android. Jeśli typer korzysta ze smartfona lub tabletu, uzyska on dostęp do kompletnej oferty zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Gracze mogą liczyć także na inne darmowe bonusy, a także na powiadomienia związane ze zbliżającymi się meczami. W aplikacji mobilnej można obstawić kupon solo, AKO, zakłady live.

Jeśli gracz dopiero zaczyna swoją przygodę z obstawianiem, to może założyć konto tymczasowe i sprawdzić, czy warto aktywować je w pełni. Z pewnością na pochwałę zasługuje obsługa klienta, która jest wręcz ekspresowa. Warto także dodać, że Totalbet to w pełni legalny bukmacher, który funkcjonuje na podstawie licencji Ministerstwa Finansów, czyli może urządzać na terytorium polski zakłady wzajemne. Niestety nie jest dostępny bonus bez depozytu, ale inne promocje to wynagradzają.

Totalbet maksymalny bonus – podsumowanie

Założenie konta z kodem bonusowym to z pewnością jedno z najlepszych rozwiązań dla nowych graczy. Ponadto Totalbet oferta jest niezwykle atrakcyjna, dzięki typerzy mają w czym wybierać. Bonus powitalny, który należy do najwyższego obecnie na rynku tylko zachęca do tego, aby zarejestrować się na stronie bukmachera. Warto także dodać, że operator oferuje promocje dla stałych klientów. Mogą oni liczyć między innymi na bonus urodzinowy, który dotyczy kuponów AKO, solo i live. Niemniej nowi typerzy muszą pamiętać o tym, aby w formularzu rejestracyjnym wpisać kod bonusowy, ponieważ w innym przypadku wszystkie promocje nie będą aktywne. W naszej ocenie Totalbet ze swoją ofertą ma coraz większe szanse na to, aby stać się jedną z największych firm bukmacherskich na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *