19 maja, 2024

STS bonusy bukmacherskie 

0

Powstanie bukmachera STS datuje się na rok 1997. Przez niespełna ćwierć wieku firma ta przeżywała liczne wzloty i upadki, jednak aktualnie piastuje pozycje lidera polskiego rynku zakładów wzajemnych. Sprawdźmy, co należy do największych atutów STS i jakie ciekawe promocje bukmacher ten przygotował dla nowych oraz obecnych graczy.

STS kod promocyjny

Rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi nie jest wbrew pozorom sprawą prostą. Na świeżo upieczonych graczy czeka mnóstwo wyzwań na czele z doborem odpowiednich zakładów i ustaleniem właściwej stawki.

STS od jakiegoś czasu stara się wyciągać pomocną dłoń do nowych użytkowników, proponując im pierwszy zakład bez ryzyka tuż po założeniu konta. Do obowiązków gracza należy jedynie wpisanie kodu STS100 podczas niezbyt skomplikowanego procesu rejestracyjnego oraz wyrażenie zgody na otrzymanie tego bonusu. 

W kolejnym kroku bukmacher wymaga wpłaty premierowego depozytu i obstawienia dowolnego kuponu przy wykorzystaniu zakładów z oferty przedmeczowej oraz live. Jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany, to STS zwraca stawkę zakładu. Maksymalna kwota zwrotu to 100 PLN.

Jako że zwrot trafia na konto bonusowe, to przed wypłatą środków na rachunek bankowy konieczne jest wykonanie stosownego obrotu. STS domaga się dwukrotnego obrotu całością wpłaconego depozytu. Minimalny kurs kuponu to 1.91. Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków cała kwota trafi na konto gracza w przeciągu maksymalnie 24h.

Jak widać gołym okiem, w STS kod promocyjny pozwala na zupełnie bezpieczną grę. Nowi gracze powinni zatem przyjrzeć się temu bonusowi ze szczególną uwagą, gdyż podobnych promocji na rodzimym rynku jest niestety bardzo niewiele. Oprócz tego bukmacher daje w bonusie również 660 PLN na grę. 600 PLN otrzymasz poprzez wpłacenie trzech depozytów (100% do 100 PLN od pierwszego i po 50% do 200 i 300 PLN odpowiednio od drugiego oraz trzeciego). Za wykonanie 6 zadań zgarniesz także 60 PLN.

STS freebet

Freebet jako jedno z wielu zagadnień obecnych w świecie zakładów bukmacherskich pochodzi wprost z języka angielskiego. W wolnym tłumaczeniu oznacza po prostu darmowy zakład. Wśród graczy freebet cieszy się olbrzymią popularnością, gdyż w jego wyniku użytkownik otrzymuje od bukmachera całkowicie darmową kasę, którą następnie może przeznaczyć na obstawianie dowolnych zakładów.

Idealny freebet to taki niewymagający jakichkolwiek warunków obrotu. Niestety na polskim rynku taka forma darmowego zakładu występuje niezwykle rzadko. W stałej ofercie bukmachera STS próżno w tej chwili szukać podobnego bonusu. Pojawia się on jednak stosunkowo często przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Warto więc śledzić uważnie ofertę lidera rodzimego rynku bukmacherskiego, by nie przegapić ekstra kasy na grę.

Bonus bez depozytu w STS

Nazwą, którą stosuje się często zamiennie do freebetu jest tzw. bonus bez depozytu. Schemat jego działania jest dokładnie taki sam jak darmowego zakładu. Bukmacher przyznaje użytkownikowi gratisowe środki (zwykle 10 bądź 20 PLN), a gracz wykorzystuje je na stworzenie kuponu składającego się ze swobodnie wybranych zdarzeń. Co ważne bonus od depozytu w znacznej większości przypadków trzeba spożytkować w ściśle określonym terminie. Jeśli się tego nie zrobi, to najzwyczajniej w świecie przepada.

W aktualnej ofercie powitalnej STS proponuje m.in. zakład bez ryzyka oraz bonusy od trzech pierwszych wpłat. Niewykluczone, że pakiet ten niebawem zostanie rozszerzony o wspomniany bonus od depozytu. Rynkowi rywale bowiem nie śpią, a taka promocja na pewno zapewniłaby bukmacherowi STS garść nowych, zadowolonych klientów.

Ciekawe promocje STS

Największym i jednocześnie w pełni uzasadnionym zarzutem kierowanym w stronę bukmachera STS jest brak innych atrakcyjnych bonusów i niezwykle ograniczona oferta promocji okresowych. Te pojawiają się nieregularnie i należy obserwować stronę bukmachera, aby być z tym na bieżąco.

Opinie o bukmacherze STS

Jeśli komuś udałoby się stworzyć idealnego bukmachera, to konkurencja zostałaby prawdopodobnie puszczona z przysłowiowymi torbami, a sam twórca mógłby cieszyć się ze statusu rynkowego hegemona. Z taką sytuacją na ten moment nie mamy raczej do czynienia, a opinie o samym bukmacherze STS bywają bardzo różne. Oto te zdecydowanie najciekawsze:

“Ponad dwudziestoletni zdecydowanie robi robotę. Profesjonalizm jest wyczuwalny w niemal każdym aspekcie działalności STS. Jeśli nie stanie się nic nieoczekiwanego, to bukmacher ten jeszcze długo będzie się cieszył ze statusu lidera polskiego rynku.”

“Subtelne zmiany w interfejsie STS sprawiły, że operowanie po stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej stało się jeszcze przyjemniejsze. Poszukiwanie wybranego zakładu trwa mniej niż minutę, co oznacza, że intuicyjność jest na naprawdę wysokim poziomie.”

“Wyjątkowo kiepską ofertę promocji i bonusów okresowych wynagradza olbrzymia ilość dostępnych transmisji. Dla obstawiających na żywo lepszej opcji aniżeli STS prawdopodobnie w naszym kraju nie ma.”

“Dość rozbudowana oferta powitalna nie każdemu przypadnie do gustu. Co najważniejsze jej warunki nie są jednak w tym momencie jakieś zbytnio wygórowane. Mnie jako osobie zwracającej uwagę nawet na najmniejsze szczegóły bardzo spodobała się kwestia kursów. Jak przystało na lidera branży bukmacherskiej, są one najwyższe w Polsce. Brawo STS!”

“Konkurencja mocno depcze po piętach, ale STS jak na razie zdecydowanie się nie daje. Jak długo będzie miał miejsce jeszcze taki stan rzeczy? Czas pokaże. Poprawy wymaga na pewno kilka elementów na czele z ilością dostępnych rynków na niektóre wydarzenia.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *