21 maja, 2024

Betx bonus – jak odebrać 7807 PLN od razu po rejestracji?

0
betx bonus

Lista legalnych bukmacherów w Polsce stale się powiększa. Jednym z najnowszych bukmacherów na rynku jest BetX. Nowi gracze, którzy zarejestrują się u tego operatora mogą liczyć na trzy bonusy bukmacherskie na start. Na cały pakiet składa się bezpieczny zakład, bonus od depozytu i freebet BetX. W celu aktywowania pakietu powitalnego nie jest potrzebny żaden BetX kod promocyjny. Wystarczy jedynie zarejestrowanie konta gracza i jego pełna aktywacja w celu wypłaty środków promocyjnych. Co istotne, wartość wszystkich bonusów dostępnych w tej firmie wynosi aż 7827 złotych.

BetX bonus powitalny

Obecnie na rynku funkcjonuje kilkanaście firm bukmacherskich, które oferują swoim nowym, jak i stałym graczom liczne i atrakcyjne bonusy. Po rejestracji konta gracza w serwisie BetX, typer może wykorzystać bonus bez depozytu w wysokości 50 złotych, bonus od depozytu w wysokości nawet 7777 złotych, a także BetX freebet. Na polskim rynku bukmacherskim jest coraz większa konkurencja i niech świadczy o tym nowy bukmacher BetX, który dostał zezwolenie z Ministerstwa Finansów jako szesnasta firma, która może organizować zakłady sportowe. Obecnie na rynku bukmacherskim w Polsce do największych firm można zaliczyć STS, Fortunę, czy też Superbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

bonus betx

W związku z tym, że stale rośnie konkurencja, największymi zwycięzcami są typerzy. Każdy operator stara się zaoferować jak najlepsze warunki, aby przyciągnąć graczy i zachęcić do pozostania. BetX bonus powitalny musiał więc być niezwykle atrakcyjny, tym bardziej że nie jest dostępny jeszcze kod promocyjny. BetX proponuje swoim nowym klientom w sumie trzy promocje, które posiadają również inni legalni bukmacherzy. Opinie o samym bukmacherze są bardzo pozytywne, jednak w tym artykule skupimy się głównie na ocenie BetX bonus powitalny.

Można zapewnić, że podobnie, jak w przypadku każdego innego legalnego bukmachera w Polsce, BetX w najbliższym czasie przedstawi kod promocyjny, który umożliwi jeszcze bardziej podwyższyć oferowane bonusy na start. Zanim jednak typerzy zaczną korzystać z oferowanych promocji, powinni przede wszystkim dokładnie przeczytać regulamin bonusu oraz warunki obrotu.

BetX kod promocyjny

Kod promocyjny BetX na zakłady bukmacherskie nie został jeszcze udostępniony. Jeśli jednak się pojawi, to z pewnością jego wykorzystanie będzie przebiegać podobnie, jak w przypadku innych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Bonusy BetX są przygotowane dla nowych graczy, a więc warunkiem koniecznym jest rejestracja na stronie ebetx.pl. Tam należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać wszystkie niezbędne dane PESEL itd. U polskich bukmacherów, tak i w BetX, zakładając konto wpisuje się unikalny kod promocyjny, dzięki któremu odbiera się lepsze bonusy powitalne. Kiedy jednak legalny bukmacher poinformuje o tym, że dostępny jest kod promocyjny BetX nie wiadomo.

Bonus Betx od depozytu

BetX bonus bez depozytu wynosi obecnie aż 7777 złotych. Te środki można zdobyć za pierwszy depozyt. Przeglądając oferty powitalne innych operatorów, to na chwile obecną nikt nie proponuje nowym graczom tak wysokiego bonusu, który można uzyskać za jeden depozyt. Na początku warto jednak zaznaczyć, że do skorzystania z promocji, bukmacher wymaga wpłaty maksymalnie do 7 dni od rejestracji. Nie powinno to nikomu sprawić kłopotu, jednak należy mieć to na uwadze, aby bonus nie przepadł.

betx bonus bez depozytu

Maksymalna kwota bonusu wynosi aż 7777 złotych, ale operator zaznacza, że dodatkowe środki można uzyskać już przy minimalnej wpłacie 10 złotych. Tradycyjnie, otrzymany bonus będzie o wartości 100 procent od wpłaconego depozytu oraz wysokości prezentu:

  • Za wpłatę 5 PLN nie otrzymasz bonusu
  • Za wpłatę 10 PLN otrzymasz 10 PLN bonusu
  • Za wpłatę 300 PLN otrzymasz 300 PLN bonusu
  • Za wpłatę 2700 PLN otrzymasz 2700 PLN bonusu
  • Za wpłatę 5000 PLN otrzymasz 5000 PLN bonusu
  • Za wpłatę 7777 PLN otrzymasz 7777 PLN bonusu
  • Za wpłatę 8000 PLN otrzymasz 7777 PLN bonusu

Jak widać, wystarczy założyć konto gracza, aby otrzymać dużą ilość dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie. Co ważne, jak to w przypadku bonusu zawsze bywa, nie da się od razu wypłacić otrzymanych środków. Jeśli chodzi o bonus od depozytu, niezbędne jest wykonanie obrotu nim, aby pieniądze mogły trafić na konto depozytowe. Tutaj bukmacher postawił na oryginalne warunki obrotu – bonus uwalniany jest w czterech krokach po wykonaniu 25% obrotu.

Obrót bonusem powitalnym w BetX

Ogólnie rzecz biorąc, obrót bonusem to postawienie cztery razy na zakłady przedmeczowe, live lub inne za przyznaną kwotę. Wszystko to jednak trzeba zrobić przy użyciu odpowiednich zakładów. W BetX kupon, który spełnia obrót, to zakład wielokrotny z minimum czterema selekcjami. Do każdego pojedynczego zakładu musi być przypisany kurs minimalny 1.25. Natomiast zakład AKO nie może mieć mniejszego kursu ogólnego niż 2.44. Obracając bonus trzeba też pamiętać o tym, aby nie obstawiać sportów wirtualnych. Śmiało można powiedzieć, że warunki obrotu bonusem po założeniu konta nie należą do najlepszych i na rynku można znaleźć operatorów, którzy mają mniejsze wymagania, ale jednocześnie też niższe gratyfikacje dla typerów.

Zakład bez ryzyka w BetX

Zakład bez ryzyka to jedna z ulubionych promocji graczy. Dostrzegają to także legalni bukmacherzy. Brakuje jednak nadal tego, że BetX kod promocyjny nie jest dostępny. Niemniej cashback u tego bukmachera pozwala na zwrot nawet 200 złotych. BetX zakłady bukmacherskie sp. z o.o. wymagaj tego, aby w ciągu 7 dni od rejestracji konta dokonać wpłaty depozytu. Co istotne, pod uwagę jest tutaj brany pierwszy postawiony kupon bukmacherski. Warunki, jakie należy przy tym spełnić to maksymalnie dwa zdarzenia oraz minimalny kurs jednej pozycji 1,80 na taśmie. Nie są to jakieś wygórowane wymagania, więc każdy typer powinien je spełnić bez najmniejszego problemu.

To, co jeszcze interesuje graczy, to forma zwrotu. Niektórzy mogą stwierdzić, że nie jest to żaden cashback, jak ma warunki do obrotu. Co jednak istotne, zwrot dokonywany jest bezpośrednio na konto typera. O ile w przypadku bonusu od depozytu można się zastanawiać, jak określić poziom trudności, tak tutaj bez wątpliwości można napisać, że bezpieczny zakład jest przyjazny graczom. Warto więc wejść na stronę operatora i przejść proces BetX rejestracja, co pozwoli także zapoznać się ze szczegółową ofertą bukmachera.

Kupon na darmowe zakłady bukmacherskie BetX

Darmowy zakład to oczywiście ulubiona promocja typerów. Również i bonus na start BetX zawiera w sobie szansę na darmowy kupon. W jego przypadku można bukmachera postawić w czołówce polskich firm bukmacherskich. Sama rejestracja BetX sprawia, że na koncie gracza pojawia się darmowy zakład, który można wykorzystać na stronie BetX, a także w aplikacji mobilnej. Kupon warty jest 30 złotych, a wygrana zaksięgowana jest natychmiastowo na koncie depozytowym i można ją wypłacać. Co istotne, wystarczy dokonać tylko jednego obrotu! W przypadku darmowego kuponu również czas na dokonanie obrotu wynosi siedem dni. Oczywiście nie jest aż tak kolorowo, bo wymogi takie zakładu narzucają co najmniej 3 zdarzenia oraz kurs łączny 3,00. Należy jednak pamiętać, że to bonus z oferty powitalnej, który gracz dostaje w pełni za darmo.

BetX – opinie o bonusach

Oferta zakładów bukmacherskich BetX jest naprawdę dobra, jeśli chodzi o promocje dla nowych graczy. Biorąc pod uwagę kwoty, jakie może otrzymać typer, to należą one do najwyższych wśród bukmacherów online. BetX daje w sumie trzy bonusy, dzięki którym można znacząco się wzbogacić, o ile odpowiednio wytypuje się zdarzenia na taśmie. Tradycyjnie, jak u innych firm należy dokonać obrotu u nowego bukmachera. Warto jednak zastanowić się nad rejestracją konta, gdyż ciężko będzie na rynku znaleźć operatora z atrakcyjniejszym pakietem powitalnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *