16 maja, 2024

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka bez obrotu?

0
grafika z workiem dolarów, wykresem i klepsydrą

fot. William Potter

Zakład bez ryzyka to jedna z najbardziej popularnych form bonusu bukmacherskiego, w którym bukmacher w za przegrany zakład dokonuje zwrot stawki na konto depozytowe lub konto depozytowe. Sprawdzamy, jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka bez obrotu oraz jak działa zasada zwrotu za przegrany kupon.

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka, nazywany również również jako cashback lub zakład ubezpieczony, to rodzaj bonusu oferowanego przez bukmacherów szczególnie nowym graczom. Pozwala on na bezpieczny pierwszy zakład, który w razie nietrafienia zakładu oddaje włożoną w niego stawkę. Najczęściej do aktywowania promocji dochodzi już po założeniu konta, ale niektóry bukmacherzy wymagają podać kod promocyjny, który może także nieco podbić zasady promocji i zaoferować lepsze warunki bonusu.

Darmowy zakład bez ryzyka najczęściej można od razu wypłacić na konto bankowe lub konto gracza. Niekiedy jednak zwrot stawki wędruje na konto bonusowe.

Maksymalny zwrot jest zależny od bukmachera, który organizuje promocje. Najczęściej dochodzi do 100% zwrotu stawki po pierwszym zakładzie, gdy pierwszy depozyt zostanie wpłacony. Czasami jednak warunki obrotu mówią, że jeśli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot w postaci freebetów lub częściową stawkę przy konieczności obrotu, aby następnie wypłacić cashback na rachunek bankowy.

Zakład bez ryzyka – zwrot na konto depozytowe a konto bonusowe

Pierwszy kupon jako najwyższy zakład z możliwością zwrotu w zakładach bukmacherskich ma jednak kilka kluczowych warunków. Pierwszym i zarazem jednym z najważniejszych z nich jest miejsce, w które bukmacher zwróci stawkę w przypadku przegranej.

Zwrot na konto depozytowe – Jeśli pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, w tym wypadku środki zwrotu wędrują na konto główne. Oznacza to, że gracz może je wykorzystać na dowolny zakład z oferty bukmachera i grać zgodnie z własną wolą. Zwrot z darmowego zakładu może również zostać od razu wypłacony na rachunek bankowy, w tym wypadku liczą się jednak zasady bukmachera w związku z tą promocją. Najczęściej jednak bukmacherzy zezwalają na wypłatę środków ze zwrotów prosto na konto bankowe.

Zwrot na konto bonusowe – W przypadku konta bonusowego zasady są znacznie. Bukmacher może oddać stawkę jako bonus bukmacherski, który powinien zostać poddany obrotowi. Dla przykładu – bukmacher zwraca 100 zł na konto bonusowe. Aby wypłacić te środki, zgodnie z konkretnym regulaminem należy je obrócić 3 razy po kursie 1.80. Oznacza to, że trzeba obstawić zakłady o łącznej wartości 300 zł (100 zł x 3) po kursie 1.80 lub wyższym. Dopiero po spełnieniu tych warunków, gracz może przenieść całość do konta depozytowego.

Najlepszy zakład bez ryzyka bez obrotu

Najlepszy zakład bez ryzyka bez obrotu to taki, który łączy w sobie wysoką kwotę zwrotu, niskie minimalne warunki i brak konieczności obrotu. Przy wyborze zakładu bez ryzyka warto porównać oferty różnych bukmacherów i wybrać tę, która najlepiej odpowiada potrzebom gracza. Niektórzy bukmacherzy oferują dodatkowe bonusy, np. freebety, za skorzystanie z zakładu bez ryzyka.

Ciekawy bonus bez ryzyka oferuje bukmacher STS, który w aktualnej ofercie proponuje zakład bez ryzyka na 100 PLN. Aby skorzystać z promocji, przy rejestracji konta trzeba wpisać kod promocyjny STS100. W przypadku wcześniej wpisanego kodu “STS100” maksymalna kwota zwrotu to 100 zł.

Dokładna kwota zwrotu jest zależna od konkretnej promocji, w której weźmiesz udział. Promocja to bonus powitalny dla nowych graczy u bukmachera STS.

Zakład bez ryzyka i bonus cashback jest dostępny u niemal wszystkich bukmacherów dostępnych na polskim rynki. Ubezpieczony zakład bez ryzyka jest dostępny między innymi u takich operatorów jak: Fortuna, forBet, Sportbet czy Betclic.

Zakład bez ryzyka – podsumowanie

Zakład bez ryzyka to bezpieczny i korzystny bonus dla nowych graczy. Pozwala on na obstawianie bez obawy o utratę pieniędzy, a jednocześnie daje szansę na wygraną. Warto jednak przed skorzystaniem z niego dokładnie zapoznać się z regulaminem promocji i zwrócić uwagę na jej warunki. Po rejestracji konta bonus powinien automatycznie się aktywować, jednak bukmacher może wymagać aktywacji kodem promocyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *