18 maja, 2024

Betfan bonusy bukmacherskie. Co proponuje bukmacher?

0

Betfan jest jednym z najbardziej znanych bukmacherów występujących na polskim rynku. By jednak konkurować z największymi, jak STS czy Fortuna, musi mocno się starać, żeby przyciągnąć swoją ofertą nowych graczy. Najlepszym ku temu sposobem są bonusy różnego typu oferowane przez firmę. Co proponuje Betfan?

Betfan kod promocyjny

Bukmacher ten oferuje swoim graczom kod promocyjny, który niesie ze sobą ciekawe korzyści. Jego treść jest bardzo prosta, bo brzmi: Betfan. Wykorzystać go można w trakcie rejestracji na stronie internetowej. Jest to bonus oferujący powiększenie pierwszej wpłaty o 200 procent, do 300 zł. Innymi słowy, jeśli przeleje się na konto główne 150 zł na grę, otrzyma się w sumie 450 zł. Jak podkreśla sam Betfan, to najwyższa wartość bonusu w stosunku do kwoty dokonanej wpłaty w ramach bonusu powitalnego na polskim rynku.

Aktywowanie kodu promocyjnego jest banalnie proste. Wystarczy wpisać go w trakcie rejestracji w okienku “kod promocyjny”, które widnieje pod oknami e-maila oraz hasła. Bonus ten łączy się z bonusem powitalnym. Po założeniu konta i wpłacie wspomnianego pierwszego depozytu kwota natychmiast ulegnie zwiększeniu, dając konkretnemu graczowi większy budżet do obstawiania. A więc i zwiększa potencjalną wygraną.

Betfan freebet

To kolejny rodzaj bonusów, który cieszy się dużym zainteresowaniem graczy w Betfanie. Jest to nic innego jak po prostu darmowy zakład. Bukmacher przelewa na konto gracza pewną kwotę, którą ten może wykorzystać w dowolny sposób do typowania wszelakich wydarzeń. Wchodzą w to dowolne sporty, esport, gry wirtualne czy nawet rozrywka lub polityka. Oczywiście w niektórych sytuacjach Betfan może zastrzec, że bonus musi być przeznaczony na konkretną rzecz, jak np. Liga Mistrzów czy reprezentacja Polski, co jest określone w warunkach danej promocji.

Kiedy na koncie gracza może pojawić się taki freebet? W przypadku różnych okoliczności. Może być on związany z założeniem nowego konta u bukmachera czy nawet z urodzinami gracza. Czasem też darmowy zakład może dotyczyć jakichś konkretnych, dużych eventów sportowych, by zachęcić graczy do brania w nich udziału poprzez obstawianie. Niezależnie jednak od okoliczności, typujący nic nie tracą. Dostają w końcu na konto darmowe pieniądze.

Bonus bez depozytu w Betfan

Swego czasu Betfan oferował darmowy zakład w swojej ofercie powitalnej dla nowych graczy, choć ostatnio zrezygnowano z niego w takiej formie. Należy jednak wspomnieć, że kody promocyjne, umożliwiające aktywację freebetu, można czasem znaleźć na stronach internetowych partnerów Betfana czy nawet na grupach facebookowych związanych z tym bukmacherem. Kwoty, jakie są przyznawane na bonus bez depozytu, są różne. Mogą wynosić 20, 30 czy 50 zł, a aktywuje się je najczęściej przy rejestracji nowego konta.

Z kolei co poniedziałek można skorzystać z oferty “postaw 50 zł, odbierz 50 zł”. Tyczy się ona gier karcianych i sytuacji, w której zagra się dokładnie za 50 zł – SOLO lub AKO. Wówczas darmowy zakład o identycznej wartości trafi na konto gracza! Promocja trwa dokładną poniedziałkową dobę, a minimalny kurs na kuponie musi wynosić 1.40. Freebet zostanie dostarczony w przeciągu dwóch dni roboczych, a wykorzystać go można w dowolny sposób – nie tylko w grach karcianych.

Warto również zwrócić uwagę na promocję “Więcej grasz, więcej masz”, w ramach której można otrzymać nawet 79 zł na darmowy zakład. Aby spełnić warunki promocji i zgarnąć nagrodę, należy typować codziennie od czwartku do środy za dokładnie 39 zł. Wówczas – w kolejny czwartek – zgarniemy freebet na wspomnianą kwotę. Co więcej, Betfan nagradza też “mniej wytrwałych graczy”. Za 3 dni oferuje darmowy zakład na 10 zł, za 4 dni 15 zł, 5 dni 20 zł, a 6 dni 39 zł.

Oprócz tego bukmacher oferuje okolicznościowe bonusy bez depozytu – np. z okazji urodzin gracza lub przy jakiejś dużej imprezie sportowej, lub esportowej, jak np. mundial w Katarze.

Ciekawe promocje Betfan

Freebety i powitalny kod promocyjny to nie jedyne korzystne bonusy, jakie oferuje ten bukmacher. Na jego stronie internetowej powstała specjalna zakładka, na której można przejrzeć kilkanaście propozycji ciekawych promocji. Betfan proponuje “ofertę na dziś”, w trakcie której zawsze mogą znaleźć się przykłady ciekawych kursów oraz typów. Natomiast co poniedziałek można otrzymać freebet o wartości 50 zł na dowolny zakład, jeśli obstawi się kupon za dokładnie taką kwotę na gry karciane.

Warta uwagi jest również promocja “Tniemy ryzyko”. Jest on związany ze sportami wirtualnymi. Jeśli pierwszy kupon danego dnia, postawiony za dokładnie 29 zł, nie wejdzie, można liczyć na zwrot 50 procent stawki na główne konto. Minimalny kurs kuponu musi jednak wynosić 2.00, ale plusem takiej oferty jest to, że obowiązuje ona codziennie.

Oczywiście w Betfanie obecne są także ciekawe oferty cashoutu czy betbuildera. Co więcej, bukmacher otwiera się na pomysły graczy. W ramach “My bet” można wymyślić własny zakład i zgłosić go w odpowiednim formularzu kontaktowym.

Opinia o bukmacherze Betfan

Betfan jest młodą firmą, bo działającą na polskim rynku hazardowym dopiero od 2018 roku. Mimo tego wypracował już sobie solidną pozycję pośród bardziej uznanych przedstawicieli branży. Oferowane przez niego promocje często są bardzo zachęcające i wielokrotnie bardzo proste w realizacji. Zróżnicowanie w darmowych zakładach na pewno należy ocenić pozytywnie, tym bardziej że Betfan reaguje na bieżąco, np. proponując dużo ofert przy okazji piłkarskich mistrzostw świata czy Świąt Bożego Narodzenia.

Czasem można jednak zauważyć, że w niektórych przypadkach liczba zakładów oferowanych przez Betfan jest niższa niż u konkurencji. To samo tyczy się kursów, które niekiedy z racji marży mogą być mniej atrakcyjne niż u innych bukmacherów – a tyczy się to z reguły najpopularniejszych lig piłkarskich. Ogólnie jednak zdecydowanie warto zapoznać się z jego ofertą, bo Betfan jest firmą otwartą na swoich graczy i wyciągającą ku nim przyjaźnie nastawioną dłoń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *