16 maja, 2024

STS – jak uzyskać bonus?

0
STS Bukmacher

STS Bukmacher

Każdy, kto zaczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, szuka szybkiego i łatwego sposobu na to, by uzyskać ekstra środki. Dzięki nim mógłby przecież zakładać się z bukmacherem do woli. Jak wejść w posiadanie ekstra kasy będąc klientem STS? Wbrew pozorom jest to czynność niewymagająca jakiejś specjalistycznej wiedzy, o czym przekonacie się podczas lektury poniższego tekstu.

STS Bonus powitalny

Czy istnieje aspekt oferty bukmacherskiej, który interesuje nowego klienta bardziej aniżeli bonus powitalny? Zdaje się, że zdecydowanie nie. Stworzenie dobrej promocji powitalnej to jednak zadanie tylko dla najlepszych. 

Miano lidera branży bukmacherskiej w Polsce nie pozwala STS-owi na proponowanie klientom bonusów odstających wyraźnie jakością od tych, jakie można spotkać w firmach konkurencyjnych. 

W ramach bonusu powitalnego STS nowy gracz może liczyć więc na kwotę wynoszącą nawet 1500 PLN. Oczywiście w przypadku spełnienia określonych kryteriów. Te jednak co warto zaznaczyć, nie są na szczęście zbyt wymagające.

STS bonus powitalny dzieli się w tym momencie na:

 • bonus 100% od pierwszej wpłaty do 300 PLN
 • bonus 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN
 • bonus 50% od trzeciej wpłaty do 700 PLN

Bonus od wpłaty oznacza mniej więcej to, że za każdy z trzech pierwszych depozytów graczowi należy się specjalna gratisowa kasa. Jak widać, do zgarnięcia jest całkiem pokaźna suma. Warto się więc postarać, aby nie przeszła ona koło nosa. 

Kod promocyjny w STS

Bardzo wyrównane oferty firm oferujących zakłady wzajemne sprawiają, że aby zwrócić uwagę graczy, należy zaproponować coś ekstra. W STS takim dodatkiem do standardowej oferty powitalnej jest kod promocyjny STS100 na zakład bez ryzyka.

Skorzystanie z niego jest w zasadzie banalnie proste i ma miejsce podczas procesu rejestracji, który ogranicza się tylko do kilku prostych kroków:

 1. Przejdź do zakładki dotyczącej rejestracji, którą oznaczono jako “Załóż konto”
 2. Uzupełnij podstawowe dane osobowe i w odpowiedniej rubryce wpisz kod STS100.
 3. STS przyśle na Twoje konto mailowe specjalną wiadomość. Po jej potwierdzeniu zostanie utworzone konto tymczasowe.
 4. Dodaj pozostałe niezbędne dane takie jak skan dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego.
 5. Kilka godzin później będziesz mógł cieszyć się ze wszystkich funkcjonalności, jakie swoim oddanym klientom oferuje bukmacher STS.

Oczywiście skorzystanie z kodu promocyjnego STS w praktyce będzie możliwe dopiero podczas zawierania pierwszego zakładu na nowo utworzonym koncie. Jak tego dokonać? O tym w kilku słowach w jednym z kolejnych akapitów. 

Bonus od depozytu w STS

Bonus od depozytu w STS składa się z trzech oddzielnych elementów. W tym momencie są to kolejno:

 • bonus 100% od pierwszej wpłaty do 300 PLN
 • bonus 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN
 • bonus 50% od trzeciej wpłaty do 700 PLN

Bonus od pierwszej wpłaty przyznawany będzie z automatu po pozytywnym zakończeniu procesu rejestracji. Wystarczy złożyć pierwszy depozyt, mając jednak na uwadze to, że bez względu na wysokość premierowej wpłaty maksymalna kwota bonusu to 300 PLN.

Aby zobrazować to nieco dokładniej, warto przedstawić konkretne wysokości depozytów, które będą równoznaczne z maksymalnym wykorzystaniem oferty powitalnej STS:

 1. Pierwszy bonus 100%: wpłata 300 PLN = bonus 300 PLN. Trzeba zawrzeć kupony za 300 PLN z konta gracza.
 2. Drugi bonus 50%: wpłata 1000 PLN = bonus 500 PLN. Trzeba zawrzeć kupony za 1000 PLN z konta gracza.
 3. Trzeci bonus 50%: wpłata 1400 PLN = bonus 700 PLN. Trzeba zawrzeć kupony za 1400 PLN z konta gracza.

Wypłata środków bonusowych na rachunek bankowy musi być oczywiście poprzedzona stosownym obrotem. W przypadku bonusu od depozytu jest to obrót trzykrotny po minimalnym kursie 1.91. Co najważniejsze do obrotu wliczają się tylko te kupony, które zostały rozstrzygnięte pozytywnie.

STS – zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to nic innego, jak doskonale znany wszystkim cashback (ang. zwrot pieniędzy). Mechanizm jego działania, jak wynika zresztą z nazwy, polega na zwrocie zainwestowanych środków w przypadku ewentualnego niepowodzenia.

W STS zakład bez ryzyka wiąże się bezpośrednio z kodem promocyjnym STS100 opisanym kilka akapitów wcześniej. Jeśli kupon okaże się przegrany, to bukmacher STS zwraca stawkę pomniejszoną o podatek maksymalnie do 100 PLN. Uprawniony do zawarcia zakładu bez ryzyka jest więc każdy, kto wpisze stosowny kod podczas rejestracji nowego konta.

Pierwszy kupon stworzony z propozycji pochodzących z oferty przedmeczowej bądź live podlega pod niniejszą promocję. Przed wypłatą środków  bonus musi zostać obrócony trzykrotnie, a kurs pojedynczego zakładu nie może być niższy aniżeli 1.91. Po spełnieniu wszystkich warunków obrotu środki powinny zostać przelane z konta bonusowego na depozytowe. Następnie wedle upodobań gracza mogą zostać przeznaczone na dalszą grę bądź trafić na rachunek bankowy.

Opinia o bonusach w STS

“Takiemu bukmacherowi jak STS nie przystoi oferowanie klientom bonusów o śmiesznie niskiej kwocie. Ponad półtora tysiąca w pakiecie powitalnym robi naprawdę spore wrażenie. Udało mi się zrobić z tego bonusu bardzo pokaźną sumkę. 

“Bardzo miło wspominam mój początek przygody z STS-em. Był to już mój któryś bukmacher z kolei i muszę powiedzieć, że wreszcie chyba znalazłem miejsce, w którym zdecyduje się zostać na dłużej. Pierwszy plus pojawił się już podczas rejestracji, gdyż po złożeniu pierwszego depozytu i spełnieniu warunków obrotu 300 PLN przekształciło się w niespełna trzy razy tyle. Takiego startu u nowego buka życzę każdemu.”

“Co z tego, że konkurencja oferuje grube tysiące, jeśli warunki obrotu są praktycznie niemożliwe do spełnienia. Lepiej dać mniej, ale zastosować takie wymogi, które przeciętny grający jest w stanie spełnić. Mi się to w STS udało, choć wiem, że byli też tacy, którym noga się powinęła.”

“Warunki obrotu bonusami w STS są opisane bardzo wyraźne, tak więc problemu z ich przyswojeniem nie powinien mieć nawet ten, dla którego jest to pierwszy kontakt z tego typu promocją. Ja wykonywałem wszystko krok po roku, tak jak było w instrukcji. Na sam koniec na koncie znalazła się naprawdę fajna sumka. Widać więc, że się da. Trzeba tylko być cierpliwym i uważnie czytać regulaminy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *