17 maja, 2024

Aplikacja mobilna – Superbet – zakłady bukmacherskie

0
superbet aplikacja mobilna

superbet aplikacja mobilna

Superbet oferuje swoim klientom aplikację mobilną, która powinna zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Jak przebiega proces jej pobierania i co można uznać za jej największą zaletę? 

Superbet – aplikacja mobilna – jak pobrać?

Stopień trudności procesu pobierania, a także późniejszej instalacji aplikacji mobilnej Superbet zależny jest w dużej mierze od tego, jakim sprzętem dysponuje dany użytkownik. Konkretniej chodzi tu o rodzaj oprogramowania – iOS lub Android.

Android

Jedyną opcją dla wszystkich graczy ze smartfonami wyposażonymi w system Android było jeszcze do niedawna przejście dość męczącego cyklu kilku następujących po sobie czynności. Na ten cykl składało się m.in.:

  1. Znalezienie strony internetowej bukmachera.
  2. Odszukanie zakładki „aplikacja” i kliknięcie ikony „Pobierz na Androida”.
  3. Wyrażenie zgody na pobranie aplikacji.
  4. Instalacja.
  5. Udostępnienie danych analitycznych (niewymagane).

Aktualnie jednak postarano się o maksymalne uproszczenie całego procesu. Klienci Superbet doczekali się bowiem aplikacji, która jest dostępna także w Google Play. Oby także rynkowa konkurencja poszła niebawem tym krokiem. Zgromadzenie wszystkich aplikacji w jednym miejscu byłoby bez wątpienia olbrzymią wygodą.

iOS

Użytkownicy sprzętu działającego na systemie iOS muszą wykonać następujące kroki:

  1. Wejście na AppStore.
  2. Wyszukanie aplikacji mobilnej Superbet.
  3. Instalacja.

Przejście tego procesu nie powinno zająć więcej aniżeli 2-3 minuty. Po tym czasie każdy zainteresowany będzie mógł korzystać z aplikacji w każdym miejscu oraz czasie. Oczywiście pod warunkiem stałego połączenia z internetem.

Czy warto instalować aplikację Superbet?

Coraz więcej wskazuje na to, że z biegiem lat aplikacje mobilne całkowicie wyprą z rynku naziemne punkty bukmacherów, a w późniejszym czasie być może także strony internetowe. Tym priorytetowe jest więc, aby zapewnić swoim klientom produkt, który pomoże w podjęciu decyzji o rezygnacji z dwóch poprzednich form obstawiania.

Jeśli komuś zależy na możliwości zakładania się z bukmacherem o wynik wybranego spotkania w każdym miejscu i czasie, to decyzji o instalacji aplikacji mobilnej nie warto odkładać na później. Zwłaszcza kiedy ma się do czynienia z tak kompletnym produktem, jak ten oferowany przez Superbet.

Co oferuje aplikacja mobilna Superbet?

Korzyści wynikających z użytkowania aplikacji mobilnej Superbet jest całe mnóstwo. Co jednak można zaliczyć do tych największych? Na pewno możliwość wglądu w bardzo szczegółowe statystyki. 

Świadomość obstawiających jest coraz większa. Zdawkowe informacje o tym, że konkretne drużyny zdobyły w pięciu ostatnich meczach określoną ilość goli, już im nie wystarczają. Analiza opiera się teraz na wielu innych czynnikach. Gdy ma się wszystkie te dane pod ręką, to obstawianie staje się o wiele łatwiejsze.

Co istotne klientami zakładów bukmacherskich są nie tylko gracze o wieloletnim doświadczeniu. Popularność zakładów sprawia, że liczba nowych użytkowników rośnie lawinowo. 

Początkujący szukają więc miejsca, w których mogliby czerpać wiedzę i inspirować się poczynaniami tych, którzy siedzą w branży od lat. Idealną strefą ku temu jest SuperSocial, a więc dedykowana platforma mediów społecznościowych stworzona specjalnie dla użytkowników Superbet. Brak pomysłu na kupon? Żaden klient bukmachera Superbet nie będzie już miał z pewnością nigdy podobnego problemu.

Gdy gracz podejmie już decyzję co do tego, jakiego rodzaju zakłady znajdą się na jego kuponie, to dobrze byłoby dostawać aktualne informacje o tym, jak wygląda przebieg wybranego spotkania. Powiadomienia PUSH sprawią, że żaden faul, kartka, rzut rożny, a przede wszystkim gole nie umkną już uwadze zainteresowanego.

Superbet – bonus za korzystanie z aplikacji

Niestety na polskim rynku zakładów wzajemnych obecnych jest w tym momencie zaledwie kilka podmiotów, które oferują swoim klientom bonus za korzystanie z aplikacji mobilnych. Tak się składa, że Superbet jest jednym z nich.

Na co może liczyć każdy użytkownik, decydujący się na użytkowanie apki? Na jego konto może powędrować freebet 20 PLN, które nie wymaga żadnego obrotu. Jedynym uwarunkowaniem jest to, że aplikacja musi zostać pobrana w przeciągu siedmiu dniu od chwili złożenia pierwszego depozytu. Jeśli zapomni się o tym kryterium, to o darmowej kasie będzie można niestety tylko pomarzyć.

Superbet – opinie – aplikacja mobilna

Czy aplikacja mobilna Superbet jest godna polecenia? Niech odpowiedzią na to pytanie będą opinie, jakie mają o niej użytkownicy:

“Dostęp do szczegółowych statystyk bardzo pomaga. Zwłaszcza w moim przypadku, a więc gracza, który lubi założyć się z bukmacherem o ilość kartek czy też rzutów rożnych.”

“Dzięki możliwości oglądania wielu spotkań z poziomu aplikacji bardzo łatwo jest zawrzeć zakład z oferty live. Posiadanie podglądu na interesujące spotkanie to niezwykle wygodna opcja.”

“Kilka chwil po rejestracji na moim koncie pojawił się darmowy zakład. To bardzo miłe, że niektórzy bukmacherzy starają się jeszcze w taki sposób zachęcić graczy do korzystania z aplikacji mobilnej. Duży plus dla Superbet-a za to.”

“Teraz już nie muszę siedzieć nad telefonem i odświeżać wyników na FlashScore. Powiadomienia PUSH to idealna opcja dla takich zabieganych ludzi jak ja. Od teraz apka sama informuje mnie, czy dzieje się coś ciekawego w meczu, którego dotyczy jeden z moich zakładów.”

“Tylko kilka aplikacji bukmacherskich aplikacji mobilnych dostępnych na polskim rynku może pochwalić się podobną jakością wykonania co ta oferowana przez Superbet. Jakby to powiedział pan Zbigniew Boniek – apka TOP!”

Aplikacja Superbet w Google Play?

Polityka Google Play względem aplikacji bukmacherskich jest nadal bardzo surowa. Zdarzają się jednak przypadki, w których to pobranie produktów konkretnych firm poprzez Sklep Play jest już jak najbardziej możliwe. Z taką właśnie sytuacją można się spotkać przy okazji aplikacji mobilnej Superbet.

Ta obecność powinna przełożyć się na jeszcze większą popularność aplikacji, choć już w tym momencie jest ona jedną z najczęściej wybieranych na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *