21 maja, 2024

Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe – o co chodzi?

0
Obrót pozostały do transferu środków

W przypadku większości legalnych bukmacherów praktycznie każdy bonus oferowany przez nich wymaga obrotu. Bonusy bukmacherskie są powszechną praktyką zachęcania graczy do skorzystania z ich oferty. Każdy typer, który obstawia zakłady bukmacherskie powinien jednak mieć świadomość, że każdy bonus powitalny ma swoje zasady, które określone są w jego regulaminie. Bonusy bukmacherskie są instrumentem finansowym, który powinien być opłacalny zarówno dla gracza, jak i bukmachera.

Bonusy u legalnych bukmacherów

Mało który legalny bukmacher – STS, Fortuna, czy forBET – oddają graczom pieniądze za darmo na obstawianie zakładów bukmacherskich. Najczęściej jest tak, że gracze nie mogą wypłacić bonusu startowego na swoje prywatne konto bankowe od razu po ich dopisaniu do konta gracza. Aby mieć taką możliwość, niezbędne jest spełnienie szeregu warunków obrotu bonusem, które najczęściej ograniczają się do wykonania określonej liczby obrotów kwotą bonusu.

Takie zabezpieczenie daje pewność polskiemu bukmacherowi, np. STS Zakłady Bukmacherskie, że gracz obstawi u niego określoną liczbę kuponów. Warunki obrotu bonusem można więc przedstawić na przykładzie bukmachera STS. Najpopularniejszym bonusem powitalnym dla nowych graczy jest darmowy zakład, zakład bez ryzyka, czy też bonus od depozytu. Sprawdźmy więc, jaki jest wymagany obrót dla poszczególnych promocji, aby typer mógł wypłacić bonus na swoje konto bankowe.

STS obrót bonusem

Warunki obrotu bonusu w STS są różne w zależności od wybranej promocji. Po założeniu konta gracze mogą skorzystać dodatkowo z kodu promocyjnego, który pozwala uzyskać bonus bukmacherski na zakład bez ryzyka w wysokości 234 zł na pierwszy kupon. Oczywiście to nie wszystkie promocje, które są dopisywane do konta bonusowego zaraz po rejestracji nowego użytkownika. Wielu graczom zdarza się niestety nie doczytać warunków promocji. W momencie rozpoczęcia gry zaczynają pojawiać się schody. Gracz nie otrzymuje bonusu z wygranych kuponów i zaczyna zastanawiać się co się stało. Najczęściej chodzi o to, że nie zostały dotrzymane warunki obrotu bonusem.

Obrót pozostały do transferu środków

Należy pamiętać, że każdy legalny bukmacher może rozdawać dodatkowe środki pieniężne, jednak jest to ściśle związane z regulaminem promocyjnym. Jeśli gracz posiada aktywne konto depozytowe lub chce dokonać rejestracji powinien zaznajomić się z całym regulaminem, jaki obowiązuje przy danym bonusie, aby później się nie zdziwić. Każdy bonus powitalny jest ściśle związany z obrotem i trafia na konto bonusowe, ale bez spełnienia określonych warunków nie będzie on dostępny do wypłaty.

Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć opcję kodu promocyjnego, a następnie go wpisać, aby podwyższyć wszystkie bonusy. Dzięki temu gracz zyskuje szanse na zgarnięcie jeszcze większej ilości środków pieniężnych na koncie bonusowym, które może przeznaczyć na zakłady bukmacherskie. Typerzy muszą pamiętać również o tym, że weryfikacja konta jest niezbędna do tego, aby wypłacić bonus z konta depozytowego.

Ile razy obrócić STS bonus?

Bonus na start w STS jest jednym z najlepszych na rynku, spośród wszystkich firm bukmacherskich, które prosperują legalnie i posiadają licencji Ministerstwa Finansów. Aby obrócić bonus STS, nie potrzeba wykonywać skomplikowanych czynności. Trzeba jednak pamiętać, że jest kilka aspektów, które należy uwzględnić. Przede wszystkim mowa o samych warunkach. Te są dość proste do spełnienia, jednak należy najpierw dobrze zrozumieć obowiązujące zasady. W STS należy więc obrócić bonus bukmacherski trzykrotnie, gdzie minimalny kurs całkowity kuponu będzie wynosił 1.91. Istotną rzeczą jest to, że liczą się tylko i wyłącznie wygrane zakłady. Bonus w STS na start wygląda więc bardzo przyzwoicie pod tym kątem. Nie są to trudne wymagania, a do tego można sprawdzić, jak idzie obracanie.

Z perspektywy klientów cała promocja wygląda bardzo atrakcyjnie. W szczególności nowi typerzy mogą mieć problem z wybraniem odpowiednich wydarzeń sportowych, aby zgarnąć maksymalny bonus. Jeśli pojawiają się takie kłopoty, mogą oni skorzystać z darmowych typów bukmacherskich, które dostępne są w sieci na wielu forach internetowych. Wymagania obrotu bonusem nie są więc zbyt wygórowane. Do obrotu bonusem zaliczają się zakłady z oferty przedmeczowej, jak i live.

Freebet w STS

Czy można obstawić kupon na koszt bukmachera? Bonus STS w postaci freebet pozwala obstawiać zakłady bukmacherskie całkowicie za darmo. Są jednak pewne zasady obrotu, które muszą zostać spełnione, aby środki bonusowe trafiły na konto gracza:

 • Aby otrzymać darmowy zakład, gracz musi dokonać weryfikacji konta bukmacherskiego.
 • Do wykorzystania jest wyłącznie kwota bonusu, nie można połączyć go ze środkami depozytu.
 • Freebet nie ma daty ważności. Można go wykorzystać, kiedy tylko się chce.
 • Darmowy zakład nie może zawierać typów z promocji Hit Dnia, Zakład Bezpieczny oraz MaxiKombi, wszystkie inne są natomiast dostępne.
 • Nie trzeba od razu wykorzystywać całej kwoty, aby obstawić jeden zakład. Można ją podzielić na kilka typów.
 • Wymagany jest trzykrotny obrót bonusem – zaliczane są tylko zwycięskie zakłady.
 • Minimalny kurs zakładu wynosi 1.91.

Zakład bez ryzyka w STS

Bonus startowy STS to także zakład bez ryzyka, który jest dopisywany do profilu gracza po założeniu konta. W tym przypadku warunki bonusu są następujące:

 • Zarejestrować się z kodem promocyjnym.
 • Dokonać pierwszej wpłaty depozytu w kwocie minimalnej 20 zł.
 • Postawić pierwszy zakład za minimum 20 zł, może być dowolny SOLO lub AKO.
 • Jeśli okaże się, że gracz wygrał, to zgarnia kasę! Jeśli przegra – dostaje zwrot na konto depozytowe stawki, tylko że potrąconej o podatek.

Bonus na start od pierwszego depozytu

W STS można podnieść kwotę bonusu aż o 100 procent po dokonaniu pierwszej wpłaty. Można zyskać nawet do 1200 złotych! Zasady są proste – należy obrócić bonus trzykrotnie i to tylko kwotą promocyjną. Bonus można wykorzystać, kiedy się chce, ponieważ nie ma on terminu ważności. Do obrotu liczą się zakłady z minimalnym kursem 1.91. Promocja nie dotyczy oferty specjalnej: Hit Dnia, Zakład Bezpieczny oraz MaxiKombi.

Warunki do wypłaty depozytu

Każdy gracz, który zarejestruje swoje konto na stronie internetowej STS otrzymuje automatycznie dostęp do konta tymczasowego. To sprawia, że może on już gromadzić środki na swoim koncie depozytowym, ale nie może ich wypłacić. Bez względu na to, czy będzie to bonus bez depozytu, freebet, czy darmowy zakład. Jest to powszechna praktyka, jaką stosują również inni legalni bukmacherzy na polskim rynku. Co istotne, jeśli gracz będzie miał zamiar wypłacić pieniądze, to musi dokonać jednokrotnego obrotu wpłaconym depozytem. Nie jest to jednak trudne, bowiem oferta w STS jest bardzo duża. Do tego przede wszystkim można też korzystać z aplikacji mobilnej, a ta daje możliwość obstawiania meczów z dowolnego meczu, niezależnie od tego, gdzie się jest.

Warunek jednokrotnego obrotu jest swego rodzaju zabezpieczeniem bukmachera przed tak zwanymi łowcami bonusów, którzy dokonują założenia konta, tylko po to, aby otrzymać dodatkowe środki. W każdym innym przypadku, jeśli chodzi o bonusy w STS, należy dokonać trzykrotnego obrotu, który uwolni pieniądze. Środki zgromadzone na koncie bonusowym automatycznie przeniosą się na konto depozytowe i będą możliwe do wypłaty. Warto podczas rejestracji w STS pamiętać o tym, aby wpisać kod promocyjny, który podwyższy bonusy, które mogą zostać przeznaczone do zawierania zakładów bukmacherskich u tego operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *