16 maja, 2024

Typy na mecz Meksyk – Polska – 22.11.2022

0
Meksyk - Polska typy

Meksyk - Polska typy

22 listopada 2022 roku. Na tę datę ręce zaciera sobie prawdopodobnie przynajmniej połowa mieszkańców naszego kraju. Czy Biało-czerwoni zdołają rozpocząć katarski turniej od pewnego zwycięstwa? Kto może być najbarwniejszą postacią podczas meczu otwarcia? Sprawdźcie typy na spotkanie Meksyk – Polska!

Meksyk – Polska typy bukmacherskie

Oferta STS na piłkarskie MŚ jest tak obszerna, że ciekawe zakłady znajdą w niej nawet Ci najbardziej wybredni. Jakie typy bukmacherskie na mecz Meksyk – Polska warto mieć na uwadze w pierwszej kolejności? O tym poniżej:

Myślenie życzeniowe

O czym marzy każdy kibic futbolu nad Wisłą? Oczywiście o wygranej Polaków w meczu otwarcia (Polska wygra całe spotkanie – 2.75). Pośród wszystkich imprez rangi mistrzowskiej w XXI wieku (wliczając w to także ME) taka sztuka udała się Biało-czerwonym wyłącznie raz. Miało to miejsce w 2016. Tamten europejski czempionat był dla podopiecznych Adama Nawałki wyjątkowo udany. Czyżby zatem była mała nadzieja na powtórkę po pewnym triumfie nad Meksykiem?

Zgubne zaufanie

Wiara Czesława Michniewicza w to, że Kamil Glik oraz Jan Bednarek mimo braku gry w klubach będą stanowić o sile obronnej reprezentacji Polski, budzi spore obawy wszystkich, którym na sercu leży dobro kadry narodowej. Raczej mało prawdopodobne, aby reprezentacyjna defensywa w takim składzie zdołała zakończyć potyczkę z Meksykiem na przysłowiowe zero z tyłu (obie drużyny strzelą gola – 2.00). Pozostaje tylko mieć nadzieję, że na trafienie popularnych El Tri Lewy i spółka zdołają przynajmniej raz odpowiedzieć. W innym wypadku już na starcie zmagań atmosfera w kadrze może zrobić się bardzo nerwowa. A tego nie chciałby przecież absolutnie nikt.

Zaznaczenie wyższości

Udane rozpoczęcie mundialowych zmagań leży bez wątpienia w gestii obu reprezentacji. Zarówno Meksykanie, jak i Polacy zrobią więc wszystko, aby uzyskać ostatecznie korzystny wynik. Być może taki rezultat będzie wymagał sporych poświęceń, do których zaliczyć można np. liczne przewinienia. Arbiter potyczki na charakterystycznym Stadium 974 powinien mieć zatem całkiem sporo pracy. Wielkim zaskoczeniem nie byłby fakt, gdyby ilość kartek oscylowała wokół liczby pięciu.

W cieniu Lewego

Mimo iż to Robert Lewandowski jest zdecydowanie najjaśniejszą postacią całej reprezentacji Polski, to równie istotne jest to, jak na katarskich boiskach zaprezentuje się Piotr Zieliński. Jego dotychczasowa dyspozycja w klubie daje spore nadzieje na to, że wychowanek Orła Ząbkowice Śląskie będzie grał przysłowiowe pierwsze skrzypce w każdym z meczów grupowych. Niewykluczone, że już podczas starcia z Meksykiem uda mu się wpisać na listę strzelców. 

Aktualna forma Meksyku

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy reprezentacja Meksyku nie stawała do bezpośredniej rywalizacji z jakimiś wybitnymi piłkarskimi markami. Jeśli już po drugiej stronie boiska meldowała się stosunkowo utytułowana reprezentacja, to takie starcie kończyło się porażką podopiecznych Gerardo Martino. Mowa tu np. o przegranych z Urugwajem (3:0) czy też Kolumbią (3:2). Nadzieje polskich kibiców na korzystny wynik w inauguracyjnym meczu turnieju są zatem chyba dość uzasadnione. Tak przynajmniej podpowiadałby rozum.

Aktualna forma Polski

Zakończenie Ligi Narodów zwycięstwem nad Walią mogło delikatnie przyćmić obraz niezbyt dobrej formy naszych Orłów. Pośród wszystkich spotkań rozegranych przez reprezentację Polski w 2022 roku właściwie tylko z dwumeczu z popularnymi Smokami można było wyciągnąć jakieś pozytywy. Jak na ekipę, która marzy o grze w fazie pucharowej mistrzostw świata, to trochę za mało. Pozostaje jednak wierzyć, że na mundialu będziemy mogli ujrzeć zupełnie inne oblicze tego zespołu. Kciuki za taki scenariusz trzyma mniej więcej 38 mln osób.

Kursy bukmacherskie Meksyk – Polska

Prawdopodobnie każdy zadeklarowany kibic piłki nożnej w Polsce wierzy w udaną inaugurację katarskiego turnieju przez Biało-czerwonych. Tak się składa, że podczas zakładania się z bukmacherem o triumf podopiecznych Czesława Michniewicza można całkiem sporo zyskać.

STS zamieścił np. w swojej ofercie niezwykle atrakcyjny kurs na wygraną Lewego i spółki. Obecnie jest on np. równy 2.75. 

Remis wyceniono na dokładnie 3.00, a ewentualne zwycięstwo Meksyku opatrzono kursem 2.70. 

Gdzie najlepszy kurs na mecz Meksyk – Polska?

Zdecydowanie najatrakcyjniejsze kursy na to spotkanie znajdują się w ofercie bukmachera STS.

Gdzie oglądać mecz Meksyk – Polska?

Wyłączne prawa do transmitowania MŚ w Katarze posiada Telewizja Polska. Mecz pomiędzy Meksykiem oraz Polską można będzie więc śledzić na antenach stacji TVP 1 oraz TVP Sport.

Gdzie i kiedy odbędzie się mecz Meksyk – Polska?

Pierwszy gwizdek starcia na Stadium 974 w Doha powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 17:00 w dniu 22 listopada 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *